×
صفحه اصلی فروشگاه لباس بارداری لباس زنانه و دخترانه لباس نوزادی سلامت جنین و نوزاد مجله دیباسرادرباره ما تماس با ما آدرس و تلفن شعب
دیبا سرا »

ترند و مد و تفاوتشان با یکدیگر را در این مقاله دیباسرا بخوانید. صنعت مد محصول عصر مدرن است. قبل از اواسط قرن ۱۹ بسیاری از لباس ها به صورت سفارشی دوخته می شدند. از قرن ۲۰ با ظهور فناوری های جدید مانند تولید چرخ خیاطی، ظهور سرمایه داری جهانی و ایجاد کارخانه های تولید لباس متعدد، لباس های متنوع با استاندارهای خوب و قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گرفت. روند مد و ترند تحت تاثیر عواملی همچون عوامل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فناوری است.فرهنگ سیاسی نقش مهمی در صنعت مد و فشن ایفا می کند.

مد امروز بازتابی از تغییراتی است که در طول سالیان دراز دنیا به خود دیده است. فناوری نقش مهمی در بسیاری از جنبه های جامعه امروزی بازی می کند. تاثیرات فناوری در حال رشد در صنعت مد و فشن بیش تر آشکار می شود. تحولات در دستگاه های تولید و دوخت پارچه و ابزارهایی که به طراحان در ایجاد طرح های زیبا و جذاب کمک خواهند کرد نمونه ای بارز و روشن از تاثیر فناوری بر صنعت مد و فشن است.ترند کلمه ای است که احتمالا این روزها زیاد به گوش تان خورده است. اگر می خواید بدانید ترند چیه و چه تفاوتی با مد دارد. در ادامه این مطلب از دیباسرا با ما همراه باشید.

ترند (trend) در لغت به معنی گرایش، تمایل، تحول است. مصداق این کلمه در فشن ایده ها و پیشنهاداتی است. که برندهای بزرگ و صاحب سبک توی کالکشن های شان به عموم مردم ارائه می دهند. تعدادی از این ترندها از طرف عموم پذیرفته شده و تعداد زیادی نیز از آن استفاده می کنند. و تعدادی هم مورد توجه قرار نمی گیرد. شاید جالب باشه بدانید این توربان ها که این روزها حسابی تو ایران استقبال شده رو کدوم برند پیشنهاد داده است. اترو (Etro) یکی از برندهایی است که این توربان ها رو توی کالکشن بهار و تابستان 2019 استفاده کرده است.

زمان ارسال : 2:52 ب.ظ در تاریخ 99/11/13
نویسنده پست : رویا کاظمی
لینک کوتاه پست : https://dibasara.com/?p=4795
دسته بندی :
خانهدسته بندیجستجو
0
سبد خرید